Usługi windykacyjneWindykacja należności oraz dochodzenie roszczeń finansowych na rzecz przedsiębiorców i podmiotów indywidualnych, bez względu na ich wielkość i trudność egzekucji, stanowi drugą, po obsłudze prawnej, wiodącą gałąź aktywności kancelarii na rynku usług prawniczych.

Działania kancelarii mają na celu szybkie i sprawne odzyskanie długów naszych Klientów, co korzystnie wpływa na poprawę ich płynności finansowej. W sytuacjach skrajnych, naszym celem jest doprowadzenie do uzyskania postanowienia o bezskuteczności egzekucji, co daje możliwość zmniejszenia podstawy opodatkowania i zminimalizowania poniesionych strat.

Nasza Kancelaria Prawna prowadzi windykację wierzytelności w dwóch etapach:

  • postępowanie polubowne
  • postępowanie sądowe-egzekucyjne


Klientom Kancelarii Limanówka Wrzeszcz, w ramach świadczonych usług windykacyjnych, proponujemy także przeprowadzenie wywiadu gospodarczego. Ponadto, oferujemy korzystanie ze specjalnie przygotowanej pieczęci prewencyjnej oraz prowadzimy zintegrowany monitoring płatności.

Więcej o usługach windykacyjnych na stronie kancelarii  www.kancelaria-windykacyjna.pl

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi usługami w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz rejestracji znaków towarowych i wzorów przemysłowych.