Klienci Kancelarii Limanówka WrzeszczKancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz z Wrocławia zajmuje się obsługą prawną firm oraz innych podmiotów gospodarczych, wśród których figurują liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne i najdynamiczniej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa.

Nasz zespół tworzy głębokie i mocne relacje biznesowe z Klientami. Dzięki zebranemu doświadczeniu, doskonale rozumiemy specyfikę ich biznesu oraz warunki, w jakich działają. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą wiedzę i indywidualnie dopasowane rozwiązania, przy zastosowaniu adekwatnych i nie wygórowanych stawek cenowych.

Klientami naszej Kancelarii Prawniczej są firmy prowadzące działalność w wielu sektorach i branżach, w tym m.in.: transportowej, spedycyjnej i kurierskiej, poligraficznej i reklamowej, turystycznej, rolnej, chemicznej i przetwórstwie spożywczym.

Świadczymy także usługi dla firm działających w przemyśle elektronicznym i inżynieryjnym, w tym w sektorze telekomunikacyjnym, teleinformatycznym oraz IT. Z naszego doradztwa korzystają również firmy z branży budowlanej, paliwowej, obrotu nieruchomościami oraz przemysłu maszynowego.